СК "Дніпро-1" переміг кіпрський "Аполлон" та гарантував вихід до плей-оф Ліги конференцій УЄФА

Український представник у Лізі конференцій УЄФА СК "Дніпро-1" здобув перемогу над кіпрським "Аполлоном" у матчі 5-го туру групового етапу турніру.

Дніпряни здолали суперника із мінімальним рахунком 1:0. Єдиний та переможний м'яч на 39-й хвилині забив Олександр Піхальонок.

Ця перемога дозволила "Дніпру-1" набрати 10 очок та достроково гарантувати собі вихід у плей-оф. В останньому турі, 3 листопада, команда Олександра Кучера зіграє проти лідера групи - нідерландського АЗ "Алкмар".

Ліга конференцій УЄФА. Груповий етап. 5-й тур.

Україна – РФ: транзитний "хід конем"

Україна намагається зберегти статус транзитера енергоресурсів для ЄС, бо його втрата дуже невигідна економічно. Проблема в тому, що транзит можливий тільки в одному випадку. Якщо постачальником цих енергоресурсів буде росія.
Донецьк
18.09.2024
13:18

У лікарнях грубіянять, а в аптеках продають крейду замість ліків. Донецький щоденник

На цій біді швидко навчилися заробляти місцеві ділки. Вони привозять невеликими партіями медикаменти з України та перепродають їх із потрійною накруткою. Але люди купують. Тому що змушені.
Світ
17.09.2024
18:00

«Росія зобов'язана вибрати другий варіант дій». Російські ЗМІ про Україну

У Росії для чинної влади небезпечно програвати війни, особливо коли тривалий час ця влада проводила паради і переконувала народ у непереможності рідної армії. Поразка викличе розчарування і втрату віри, але не в армію, а в політичне керівництво.