«Шахтар» в Лізі чемпіонів програв «Аталанті» з розгромним рахунком

Донецький «Шахтар» зазнав розгромної поразки від італійської «Аталанти» у другому турі Ліги чемпіонів УЄФА. У формально домашньому матчі, який гірники проводили в німецькому Гельзенкірхені, вже після першого тайму господарі програвали у два м’ячі, - повідомляє  "Радіо Свобода".

На 21-й хвилині у воротах Дмитра Різника відзначився Берат Джимсіті, а незадовго до перерви – Адемола Лукман.

Майже одразу після поновлення гри в другому таймі Рауль Белланова зробив рахунок розгромним – 0:3.

Після двох матчів команда Маріно Пушича має лише одне очко.

22 жовтня чемпіони України зіграють у Лондоні проти «Арсенала».