СК "Дніпро-1" на останніх секундах переміг "Вадуц" з Ліхтенштейну у Лізі конференцій

Представник України у Лізі конференцій УЄФА СК "Дніпро-1" здобув перемогу у матчі проти представника Ліхтенштейну "Вадуца". Матч завершився із рахунком 2:1.

Українці вийшли вперед всередині першого тайму, коли забив Ясін Амаш. Однак за 5 хвилин господарі відігрались - гол в активі Ельміна Растодара. Нічийний рахунок тримався на табло до останніх хвилин, і лише в компенсований час до другого тайму Артем Довбик зумів забити вирішальний гол.

Після 4-х матчів СК "Дніпро-1" посідає другу сходинку у групі, маючи 7 пунктів. На два більше у лідера - нідерландського АЗ "Алкмар".

Ліга конференцій УЄФА. Груповий етап. 4-й тур

"Вадуц" (Ліхтенштейн) - СК "Дніпро-1" - 1:2 (1:1)

Голи: 0:1, Амаш, 25; 1:1, Растодар, 30; 1:2, Довбик, 90+4.

Статті

Країна
20.09.2024
10:13

Україна – РФ: транзитний "хід конем"

Україна намагається зберегти статус транзитера енергоресурсів для ЄС, бо його втрата дуже невигідна економічно. Проблема в тому, що транзит можливий тільки в одному випадку. Якщо постачальником цих енергоресурсів буде росія.
Донецьк
18.09.2024
13:18

У лікарнях грубіянять, а в аптеках продають крейду замість ліків. Донецький щоденник

На цій біді швидко навчилися заробляти місцеві ділки. Вони привозять невеликими партіями медикаменти з України та перепродають їх із потрійною накруткою. Але люди купують. Тому що змушені.
Світ
17.09.2024
18:00

«Росія зобов'язана вибрати другий варіант дій». Російські ЗМІ про Україну

У Росії для чинної влади небезпечно програвати війни, особливо коли тривалий час ця влада проводила паради і переконувала народ у непереможності рідної армії. Поразка викличе розчарування і втрату віри, але не в армію, а в політичне керівництво.