"Шахтар" стартував у Лізі чемпіонів із розгромної перемоги над "Лейпцигом"

Донецький "Шахтар" розпочав груповий етап Ліги чемпіонів із виїзної перемоги над "Лейпцигом". Донеччани виграли з рахунком 4:1.

Старт поєдинку вийшов складним для гірників, оскільки німці сильно тиснули на оборону. На 12 хвилині Анатолій Трубін був змушений розпочати гру, парирувавши удар з близької дистанції. А вже на 16 хвилині Мар'ян Швед скористався курйозною помилкою голкіпера "Лейпцига" та забив дебютний гол за "Шахтар".

Після цього донеччани знову були змушені все глибше втискатися у свій штрафний майданчик, проте небезпечних моментів у німців набралося небагато, попри всю домінацію.

На початку другого тайму "Лейпциг" зміг відігратися. На 57 хвилині Сімакан скористався провалом лівого флангу оборони "гірників" та переграв Трубіна. Проте вже наступною атакою Швед забив свій другий гол за "гірників", відгукнувшись на передачу від Мудрика.

Надалі більше володіли м'ячем і частіше атакували саме німці, але голи забивали лише донеччани. Спочатку на 76 хвилині Судаков вибіг у контратаку та вивів на ударну позицію Михайла Мудрика, який прошив Гулачі потужним ударом.

Фінальну ж крапку в матчі поставив Лассіна Траоре, який відгукнувся на передачу Мудрика на 85 хвилині та довів рахунок до розгромного.

Таким чином, за підсумками першого туру Ліги чемпіонів саме "гірники" ділять з мадридським "Реалом" перше місце в групі F.

Ліга чемпіонів, 1 тур

"Ред Булл Лейпциг" (Лейпциг, Німеччина) – "Шахтар" (Донецьк, Україна)

1:4 (0:1, 1:3)

Голи: 0:1 Швед, 16; 1:1 Сімакан, 57; 1:2 Швед, 58; 1:3 Мудрик, 76; 1:4 Траоре, 85.

Статті

Донецьк
18.09.2024
13:18

У лікарнях грубіянять, а в аптеках продають крейду замість ліків. Донецький щоденник

На цій біді швидко навчилися заробляти місцеві ділки. Вони привозять невеликими партіями медикаменти з України та перепродають їх із потрійною накруткою. Але люди купують. Тому що змушені.
Світ
17.09.2024
18:00

«Росія зобов'язана вибрати другий варіант дій». Російські ЗМІ про Україну

У Росії для чинної влади небезпечно програвати війни, особливо коли тривалий час ця влада проводила паради і переконувала народ у непереможності рідної армії. Поразка викличе розчарування і втрату віри, але не в армію, а в політичне керівництво.
Луганськ
17.09.2024
10:40

Хліб, евакуація, 20 мешканців і зникла безвісти 82-річна Надія Омелянівна: будні вільної Луганщини

Надія Омелянівна, швидше за все, пішла шукати місце, де можна спіймати мобільний зв’язок, щоб поговорити з сином (телефона у хаті не було, отже, ймовірно, вона взяла його з собою). І підірвалась на вибухівці. А тіло розтягали дикі звірі.