Дев’ять золотих нагород здобули спортсмени з інвалідністю з Луганщини на чемпіонаті України з параплавання

Спортсмени з Луганської області, які мають інвалідність, здобули дев’ять золотих медалей на чемпіонаті України з параплавання, який відбувся у Полтаві. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 21 травня.

"Спортсмени Луганської обласної ДЮСШ для інвалідів здобули дев’ять золотих нагород на чемпіонаті України з параплавання", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що в Полтаві відбувся чемпіонат України з параплавання серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору, вадами фізичного та розумового розвитку. У змаганнях взяли участь 145 представників різних регіонів України. Серед них і вихованці Луганської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів.

У підсумку Роман Куценко переміг на дистанціях 50 метрів брасом, 50 та 100 метрів вільним стилем, став другим на дистанції 50 метрів на спині, третім - на 150-метрівці у комплексному плаванні.

Марина Низова посіла перші місця на дистанціях 50 та 100 метрів брасом, а також друге місце на 50-метрівці вільним стилем.

Ганна Поліщук була кращою на дистанціях 150 метрів у комплексному плаванні, 50 метрів брасом, 50 метрів вільним стилем, 100 метрів вільним стилем, другою - на дистанції 50 метрів на спині.

Підготували спортсменів Надія Можаєва та Олексій Ганусенко.

Раніше повідомлялось, що чемпіонці Європи з пауерліфтингу з Луганщини Наталії Олійник, яка має інвалідність, та її тренеру призначено стипендію Президента України.

Статті

Донецьк
18.09.2024
13:18

У лікарнях грубіянять, а в аптеках продають крейду замість ліків. Донецький щоденник

На цій біді швидко навчилися заробляти місцеві ділки. Вони привозять невеликими партіями медикаменти з України та перепродають їх із потрійною накруткою. Але люди купують. Тому що змушені.
Світ
17.09.2024
18:00

«Росія зобов'язана вибрати другий варіант дій». Російські ЗМІ про Україну

У Росії для чинної влади небезпечно програвати війни, особливо коли тривалий час ця влада проводила паради і переконувала народ у непереможності рідної армії. Поразка викличе розчарування і втрату віри, але не в армію, а в політичне керівництво.
Луганськ
17.09.2024
10:40

Хліб, евакуація, 20 мешканців і зникла безвісти 82-річна Надія Омелянівна: будні вільної Луганщини

Надія Омелянівна, швидше за все, пішла шукати місце, де можна спіймати мобільний зв’язок, щоб поговорити з сином (телефона у хаті не було, отже, ймовірно, вона взяла його з собою). І підірвалась на вибухівці. А тіло розтягали дикі звірі.